O firmie

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych KOSTRO Spółdzielnia Pracy istnieje od 1987 roku. Na przestrzeni lat Spółdzielnia znacząco rozwinęła swoją działalność. W okresie początkowym PUT KOSTRO S.P. specjalizowało się w trudnych pracach na wysokości. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na rynku rozwinęliśmy usługi w branżach antykorozyjnej i izolacyjnej. Ostatnie lata poświęcone zostały na zbudowanie wyspecjalizowanego Laboratorium Badań Nieniszczących. Aktualnie świadczymy kompleksowe usługi związane z badaniami urządzeń technicznych, głównie dla przemysłu:

  • paliwowego
  • chemicznego
  • energetyki
     

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w pracach antykorozyjnych i izolacyjnych oraz wysokościowych. Realizacja całości zadania przez naszą firmę pozwala na zasadnicze obniżenie kosztów, uniknięcie kłopotów koordynacji prac oraz skrócenie postojów remontowych.

PUT KOSTRO S.P. jest firmą która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przywiązujemy wielką wagę do rozpoznania potrzeb naszych klientów. Podjęte zadania realizujemy w oparciu o wymagania norm PN-EN ISO/EC 17025 oraz ISO 9001, 14001, PN-N 18001. Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych kontrahentów oraz oferować usługę opartą o nowoczesne rozwiązania techniczne i organizacyjne systematycznie szkolimy naszych pracowników. Ich poziom kwalifikacji jest potwierdzony personalnymi certyfikatami oraz świadectwami ukończenia specjalistycznych kursów i egzaminów weryfikacyjnych.

W swojej działalności staramy się pomagać naszym klientom w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z koniecznością spełnienia wymagań Dozoru Technicznego. Jesteśmy przygotowani do wykonywania badań w trudnych warunkach. Badania na obiektach wysokich, wewnątrz zbiorników lub aparatów, wymagające zastosowania dodatkowych zabezpieczeń nie są dla nas problemem.

Celem Firmy jest zapewnienie wysokiego poziomu jakości oferowanych usług.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.